Prywatnym Przedszkolu Nr 1 w KatowicachA oto kadra naszego przedszkola:

pani Wiola (mgr Wioletta Łukowska) Dyrektor Przedszkola:

nauczyciel mianowany, ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu kierunek: wychowanie przedszkolne z muzyką oraz Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach kierunek: pedagogika wczesnoszkolna.
Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi w Prywatnym Przedszkolu Nr 1 w Katowicach. Od września 2014 r. sprawuje funkcję Dyrektora w Katolickim Przedszkolu "Pod Aniołem". W wolnej chwili lubię złapać za pędzel i malować.

pani Monika (mgr Monika Majda ) – nauczyciel grupy starszej - "Kangurki"

nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, oligofrenopedagog. Stale podnosi kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach Prowadząc zajęcia dobiera formy i metody pracy, w taki sposób, aby dzieci rozwijały zainteresowania, umiejętności oraz zdolności. Nauczyciel kontraktowy.

pani Magda (mgr Magdalena Lech) nauczyciel grupy starszej "Sarenki":

nauczyciel kontraktowy, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Katowicach na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Jestem osobą kochającą dzieci i pracę z nimi. Cechuje mnie otwartość, cierpliwość i zaangażowanie w to co robię. Sprawą priorytetową w mojej pracy jest bezpieczeństwo dzieci i radość z tego co robią. Uwielbiam w wolnej chwili cztać ciekawe książki.

pani Sylwia (mgr Sylwia Schab) nauczyciel grupy młodszej "Wiewióreczki":

Jestem absolwentka Uniwesytetu Śląskiego na wydziale Nauk o Ziemi, ukończyłam również studia podyplomowe na WSB  w Dąbrowie Gółrniczej na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Jestem nauczycielem kontraktowym a  swoje pierwsze cenne doswidczenie w szkolnictwie zdobyłam w gimnazjum, ucząc geografii. Nauczanie to moja pasja. Cieszy mnie wspólne odkrywanie z wychowankami ich świata i tego co dla nich nowe. Uważam, iż wielką sztuką i wyzwaniem jest poprowadzenie młodego człowieka w odpowiednim kierunku oraz pokazanie mu własciwych postaw i zachowań. Staram się na codzień reporezentować taka właśnie postawę nauczycielską. Kontakt z dziećmi prznosi mi wiele radości a każdy ich postęp ogrom satysfakcji. To USMIECH dzieci daje mi siłę do pracy. Osobiscie jestem mamą uroczego trzylatka z którym staram się spędzić kazda wolną chwilkę. Kocham przyrodę, jazdę konną i aparat fotograficzny.

pani Hania (Hanna Łukowska) - podaje pyszne śniadanka, obiadki i podwieczorki