Kim jesteśmy?

"Wychowanie jest sprawą serca".
/św. Jan Bosko/

Od 1990 roku działa w naszej archidiecezji Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Głównymi zadaniami Stowarzyszenia są szeroko rozumiana troska o małżeństwa i rodziny oraz praca wychowawcza wśród dzieci i młodzieży. Stowarzyszenie powołało i prowadzi 12 szkół katolickich pracujących w sześciu zespołach. Jest również założycielem i organem prowadzącym Katolickie Przedszkole „Pod Aniołem”.

Przedszkole jest prowadzone przez osoby świeckie, a nauczycielki tu pracujące są osobami o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych i moralnych, odpowiedzialnymi za siebie oraz powierzone ich opiece dzieci.