Rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021

Drodzy rodzice!

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole będzie czynne w godzinach 700 - 1700. Informacje organizacyjne na ten rok szkolny otrzymacie Państwo w formie pisemnej w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Przypominamy również, iż w dalszym ciągu obowiązuje nas reżim sanitarny, tzn. osoby, które przyprowadzają lub odbierają dziecko z przedszkola zobowiązane są do noszenia masek i dezynfekcji rąk po wejściu do przedszkola, natomiast dzieci po wejściu myją ręce.

Zapraszamy.